Dyżur Zarządu w każdy czwartek miesiąca, w godz. 11.00 - 13.00
tel. 16 673 2744, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Święto Patrona BiOSG w Przemyślu

Utworzono: 24 czerwiec 2018

W dniu 21 czerwca 2018 roku na terenie komendy BiOSG w Przemyślu, przy obelisku z tablicą pamiątkową generała brygady Jana Tomasza Gorzechowskiego ps. „Jur” patrona Bieszczadzkiego Oddziału Straży Graniczne odbyła się uroczystość z okazji 70 rocznicy jego śmierci. W trakcie uroczystości, delegacja naszego Koła złożyła okolicznościową wiązankę przy obelisku.
Apel był okazją do wręczenie odznaczeń resortowych, odznak Straży Granicznej, mianowania na wyższe stopnie służbowe w korpusie oficerów, chorążych i podoficerów. Medalami z okazji 25-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów uhonorowani zostali przez Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Józefa Bąk członkowie naszego Koła, Cezary Okoczuk, Michał Głocki i Zdzisław Welszyng.


W hołdzie pamięci patrona Bieszczadzkiego Oddziału Straży Graniczne został posadzony dąb - jako żywy pomnik przyrody.

 

  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej KLIK.

Akceptuje pliki cookie z tej strony.

EU Cookie Directive Module Information